LEGO CLASSIC Niebieska płytka konstrukcyjna 11025
  • LEGO CLASSIC Niebieska płytka konstrukcyjna 11025
  • LEGO CLASSIC Niebieska płytka konstrukcyjna 11025
  • LEGO CLASSIC Niebieska płytka konstrukcyjna 11025
LEGO®

LEGO CLASSIC Niebieska płytka konstrukcyjna 11025

Kategoria: CLASSIC
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 12
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka w poniedziałek
Sztuk
34,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

11025
4+
Wiek
Zestawy Kreatywne
zainteresowania
Nowości
Okazje

LEGO CLASSIC NIEBIESKA PŁYTKA KONSTRUKCYJNA 11025Niebieska płytka konstrukcyjna 32 × 32 wypustki otwiera drzwi do świata pełnego kreatywnych możliwości.

Ten niebieski element krajobrazu stanowi solidną bazę pod budowę wszystkiego, co dzieci sobie wymarzą — od urokliwych nadmorskich miasteczek lub słonecznych basenów po statki na pełnym morzu. Modele mocno trzymają się płytki, więc po skończonej zabawie w budowanie można je bezpiecznie przenieść w inne miejsce i wyeksponować.Daj początek swobodnej zabawie pełnej kreatywności dzięki zestawowi LEGO® Classic Niebieska płytka konstrukcyjna (11025).

 Wysokiej jakości duża płytka LEGO o wymiarach 25 cm × 25 cm z wypustkami w układzie 32 × 32 stanowi podstawę, na której dzieci mogą tworzyć krajobrazy, budować swoje zabawki, bawić się nimi i je eksponować. Podstawa do rozwoju wyobraźni Zachęć konstruktorów LEGO do skorzystania z nieograniczonych możliwości budowania — od nadmorskich miasteczek ze słonecznymi basenami po statki na pełnym morzu. Wysokiej jakości płytka konstrukcyjna ma doskonałą przyczepność, więc budowane na niej modele z klocków LEGO trzymają się jej pod każdym kątem — nawet do góry nogami! A gdy zabawa dobiegnie końca, dzieci mogą bez problemu przenieść swoje konstrukcje bez obawy o to, że coś się przewróci. Płytka konstrukcyjna pozwala też budowniczym eksponować ich dzieła. Pomoc w rozwijaniu ważnych umiejętności Zestawy LEGO Classic pozwalają dzieciom wyrażać emocje i bawić się bez ograniczeń. Budując i wymyślając modele, dzieci ćwiczą umiejętności swobodnego myślenia i rozwiązywania problemów.Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

paymnets-banner