Cena wysyłki jest podliczana automatycznie i widoczna podczas procesu zamawiania. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane maksymalnie w ciągu 24 godzin roboczych (Pon-Pt). Zamówienia na terenie Polski zawzyczaj są doręczane od 1 do 3 dni roboczych.

* W przypadku wybrania usługi "One Kurier", dostawa jest realizowana tego samego dnia, pod warunkiem, że zamówienie zostanie opłacone do godz. 11.00 w dniach poniedziałek - piątek. (z wyłączeniem dni wolnych od pracy)

Zamówienia opłacone po godzinie 11.00 zostaną dostarczone na następny dzień roboczy w godzinach 18-22 ( przykład: zamówienie opłacone w sobotę, dostawa nastąpi w poniedziałek w godzinach 18-22 )

Jeżeli przesyłka nie dotrze w przeciągu 3 dni od wysyłki, skontaktuj się z nami.

Zwroty

Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu czternastu dni od daty odebrania przesyłki.

Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość klient zobowiązany jest odesłać zamówienie z otrzymaną specyfikacją i paragonem fiskalnym. Klient zobowiązany jest również złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy - Oświadczenie.

Każdy towar musi być nie używany, z oryginalnymi metkami i oznaczeniami, zapakowany w bezpieczny sposób.

Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru razem z kosztami wysyłki za pośrednictwem instrumentu płatniczego z którego została dokonana płatność. Koszty przesyłki towaru podlegają zwrotowi maksymalnie do kwoty najniższej za wysyłkę w ofercie.

W przypadku zwrotu koszty przesyłki ponosi Kupujący.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email bok@jatu.eu

paymnets-banner