LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
  • LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
  • LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
  • LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
LEGO®

LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026

Kategoria: CLASSIC
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
39,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

11026
4+
Wiek
Zestawy Kreatywne
zainteresowania
Nowości
Okazje

Daj początek swobodnej zabawie pełnej kreatywności dzięki zestawowi LEGO® Classic Niebieska płytka konstrukcyjna (11025).Biała płytka konstrukcyjna 32 × 32 wypustki stanowi bazę dla nieograniczonej kreatywnej zabawy.

Pozwala budować wszystko, co chcą — od śnieżnych zimowych krain i słonecznych górskich stoków narciarskich po skute lodem krajobrazy z ekscytującymi polarnymi zwierzętami. A gdy kreatywna zabawa dobiegnie końca, dzieci mogą bez problemu przenieść swoje konstrukcje na płytce i wyeksponować swoje wspaniałe dzieła.Daj początek swobodnej zabawie pełnej kreatywności dzięki zestawowi LEGO® Classic Biała płytka konstrukcyjna (11026).

 Duża biała zabawka konstrukcyjna LEGO o wymiarach 25 cm × 25 cm z wypustkami w układzie 32 × 32 stanowi podstawę, na której dzieci mogą tworzyć krajobrazy, budować swoje zabawki, bawić się nimi i je eksponować. W sam raz dla dzieci o bujnej wyobraźni Zachęć konstruktorów LEGO do skorzystania z nieograniczonych możliwości budowania — od zamarzniętych jezior po polarne krajobrazy, słoneczne stoki narciarskie i zimowe krainy. Płytka konstrukcyjna wcale nie musi być na dole! Ta wysokiej jakości płytka ma doskonałą przyczepność, więc budowane na niej modele z klocków LEGO trzymają się jej pod każdym kątem — nawet do góry nogami! A gdy zabawa dobiegnie końca, dzieci mogą bez problemu przenieść swoje konstrukcje bez obawy o to, że coś się przewróci. Płytka konstrukcyjna pozwala też budowniczym eksponować ich dzieła. Swobodna zabawa wzmacniająca umiejętności, które przydadzą się w dorosłym życiu Zestawy LEGO Classic pozwalają dzieciom wyrażać emocje i bawić się bez ograniczeń. Budując i wymyślając modele, dzieci ćwiczą umiejętności swobodnego myślenia i rozwiązywania problemów.Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

paymnets-banner