LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
  • LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
  • LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
  • LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026
LEGO®

LEGO CLASSIC Biała płytka konstrukcyjna 11026

Kategoria: CLASSIC
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 12
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka w poniedziałek
Sztuk
36,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

11026
4+
Wiek
Zestawy Kreatywne
zainteresowania
Nowości
Okazje

Daj początek swobodnej zabawie pełnej kreatywności dzięki zestawowi LEGO® Classic Niebieska płytka konstrukcyjna (11025).Biała płytka konstrukcyjna 32 × 32 wypustki stanowi bazę dla nieograniczonej kreatywnej zabawy.

Pozwala budować wszystko, co chcą — od śnieżnych zimowych krain i słonecznych górskich stoków narciarskich po skute lodem krajobrazy z ekscytującymi polarnymi zwierzętami. A gdy kreatywna zabawa dobiegnie końca, dzieci mogą bez problemu przenieść swoje konstrukcje na płytce i wyeksponować swoje wspaniałe dzieła.Daj początek swobodnej zabawie pełnej kreatywności dzięki zestawowi LEGO® Classic Biała płytka konstrukcyjna (11026).

 Duża biała zabawka konstrukcyjna LEGO o wymiarach 25 cm × 25 cm z wypustkami w układzie 32 × 32 stanowi podstawę, na której dzieci mogą tworzyć krajobrazy, budować swoje zabawki, bawić się nimi i je eksponować. W sam raz dla dzieci o bujnej wyobraźni Zachęć konstruktorów LEGO do skorzystania z nieograniczonych możliwości budowania — od zamarzniętych jezior po polarne krajobrazy, słoneczne stoki narciarskie i zimowe krainy. Płytka konstrukcyjna wcale nie musi być na dole! Ta wysokiej jakości płytka ma doskonałą przyczepność, więc budowane na niej modele z klocków LEGO trzymają się jej pod każdym kątem — nawet do góry nogami! A gdy zabawa dobiegnie końca, dzieci mogą bez problemu przenieść swoje konstrukcje bez obawy o to, że coś się przewróci. Płytka konstrukcyjna pozwala też budowniczym eksponować ich dzieła. Swobodna zabawa wzmacniająca umiejętności, które przydadzą się w dorosłym życiu Zestawy LEGO Classic pozwalają dzieciom wyrażać emocje i bawić się bez ograniczeń. Budując i wymyślając modele, dzieci ćwiczą umiejętności swobodnego myślenia i rozwiązywania problemów.Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

paymnets-banner