• LEGO CLASSIC 10713 Kreatywna walizka
  • LEGO CLASSIC 10713 Kreatywna walizka
LEGO®

LEGO CLASSIC 10713 Kreatywna walizka

Kategoria: CLASSIC
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
69,99 zł

10713
4+
Wiek
Zestawy Kreatywne
zainteresowania

LEGO CLASSIC 10713 Kreatywna walizkaTwórz, baw się i porządkuj klocki z tą sprytną i poręczną Kreatywną walizką LEGO® Classic.

Zestaw zawiera komplet kolorowych klocków LEGO, w tym cegiełki, oczy, koła i kształty, z których można budować różne domy, pojazdy, zwierzęta i inne modele. Otwórz walizkę, w której znajdziesz różne przegródki do sortowania i przechowywania klocków LEGO. Zestaw zawiera też proste instrukcje budowania dla dzieci, które pomagają rozwinąć umiejętność kreatywnej zabawy.Zestaw zawiera solidną, żółtą walizkę z poręcznymi przegródkami do sortowania i zestawem kolorowych klocków, w tym cegiełek, kształtów, kół i oczu. Doskonały wybór na pierwszy zestaw dla początkujących konstruktorów LEGO®.

Ten zestaw LEGO® Classic zachęca do nieskrępowanego tworzenia i pobudza wyobraźnię. Walizka ma ok. 26 cm wysokości, 28 cm szerokości i 6 cm grubości. Po więcej instrukcji, zabawnych filmów, pomysłów i inspiracji zapraszamy na stronę LEGO.pl/classic. Zanim połączysz się z internetem, spytaj rodziców o zgodę. Rozwiń swoją kreatywność z zestawami LEGO® Classic! Ten zestaw klocków jest odpowiedni dla osób w wieku 4–99 lat.Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner