LEGO CLASSIC Zielona płytka konstrukcyjna 11023
  • LEGO CLASSIC Zielona płytka konstrukcyjna 11023
  • LEGO CLASSIC Zielona płytka konstrukcyjna 11023
  • LEGO CLASSIC Zielona płytka konstrukcyjna 11023
LEGO®

LEGO CLASSIC Zielona płytka konstrukcyjna 11023

Kategoria: CLASSIC
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej

help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 12
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

34,99 zł

Produkt niedostępny

11023
4+
Wiek
Zestawy Kreatywne
zainteresowania
Nowości
Okazje

LEGO CLASSIC ZIELONA PŁYTKA KONSTRUKCYJNA 11023Zielona płytka konstrukcyjna 32 × 32 wypustki otwiera drzwi do świata pełnego kreatywnych możliwości.

Ten zielony element krajobrazu stanowi solidną bazę pod budowę wszystkiego, co dzieci sobie wymarzą — od ogrodów i lasów po obce planety. Modele mocno trzymają się płytki, więc po skończonej zabawie w budowanie można je bezpiecznie przenieść w inne miejsce i wyeksponować.Daj początek swobodnej zabawie pełnej kreatywności dzięki zestawowi LEGO® Classic Zielona płytka konstrukcyjna (11023).

Ta duża płytka LEGO o wymiarach 25 cm × 25 cm z wypustkami w układzie 32 × 32 stanowi podstawę, na której dzieci mogą tworzyć krajobrazy, budować swoje zabawki, bawić się nimi i je eksponować. W sam raz dla dzieci o bujnej wyobraźni Zachęć konstruktorów LEGO do skorzystania z nieograniczonych możliwości budowania — od ogrodów i lasów po kosmiczne krajobrazy. Wysokiej jakości płytka konstrukcyjna ma doskonałą przyczepność, więc budowane na niej modele z klocków LEGO trzymają się jej pod każdym kątem — nawet do góry nogami! A gdy zabawa dobiegnie końca, dzieci mogą bez problemu przenieść swoje konstrukcje bez obawy o to, że coś się przewróci. Płytka konstrukcyjna pozwala też budowniczym eksponować ich dzieła. Rozwijamy kreatywność dzieci Zestawy LEGO Classic pozwalają dzieciom wyrażać emocje i bawić się bez ograniczeń. Budując i wymyślając modele, dzieci ćwiczą umiejętności swobodnego myślenia i rozwiązywania problemów.Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

paymnets-banner