• KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE Paryż
  • KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE Paryż
  • KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE Paryż
LEGO®

LEGO ARCHITECTURE Paryż 21044

Kategoria: ARCHITECTURE
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie jeszcze w dniu dzisiejszym. (Dotyczy Warszawy)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
167,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

21044
18+
Wiek
Budynki
zainteresowania
Za dobre zachowanie
Okazje

KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE ParyżZbuduj panoramę z najsłynniejszymi atrakcjami Paryża. Zestaw 21044 LEGO® Architecture Skyline przedstawia Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieżę Montparnasse, halę Grand Palais, Wieżę Eiffla i Luwr.

Całości dopełniają obszary porośnięte trawą i drzewami oraz dekoracyjna plakietka z napisem „Paris. Zestaw świetnie sprawdzi się jako element wystroju domu lub biura, a złożenie go to relaksujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu miłośnikowi architektury, podróży, historii i projektowania. Wzajemne proporcje budowli z każdej panoramy odpowiadają rzeczywistości, tak samo jak ich kolorystyka.Interpretacja panoramy Paryża z serii LEGO® Architecture.

Zestaw przedstawia najsłynniejsze atrakcje Paryża, takie jak Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieża Montparnasse, hala Grand Palais, Wieża Eiffla i Luwr oraz obszary porośnięte trawą i drzewami. Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Paryża wraz z opisem jego architektonicznego dziedzictwa. (Tylko w językach francuskim i angielskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture). W zestawie pokryta płytkami podstawka w rozmiarze 4x32 z ozdobną plakietką z napisem „Paris. Sięgnij po kolekcję LEGO® Architecture Skyline, by odtworzyć najbardziej dynamiczne miasta świata. Zestawy z serii LEGO® Architecture stworzonej dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii oddają hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO. Zestaw zawiera ponad 694 klocki. Panorama ma ok. 22 cm wysokości, 28 cm szerokości i 11 cm głębokości.Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner