• KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE Paryż
  • KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE Paryż
  • KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE Paryż
LEGO®

LEGO ARCHITECTURE Paryż 21044

Kategoria: ARCHITECTURE
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 3
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka w poniedziałek
Sztuk
182,93 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

21044
18+
Wiek
Budynki
zainteresowania
Za dobre zachowanie
Okazje

KLOCKI LEGO 21044 ARCHITECTURE ParyżZbuduj panoramę z najsłynniejszymi atrakcjami Paryża. Zestaw 21044 LEGO® Architecture Skyline przedstawia Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieżę Montparnasse, halę Grand Palais, Wieżę Eiffla i Luwr.

Całości dopełniają obszary porośnięte trawą i drzewami oraz dekoracyjna plakietka z napisem „Paris. Zestaw świetnie sprawdzi się jako element wystroju domu lub biura, a złożenie go to relaksujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu miłośnikowi architektury, podróży, historii i projektowania. Wzajemne proporcje budowli z każdej panoramy odpowiadają rzeczywistości, tak samo jak ich kolorystyka.Interpretacja panoramy Paryża z serii LEGO® Architecture.

Zestaw przedstawia najsłynniejsze atrakcje Paryża, takie jak Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieża Montparnasse, hala Grand Palais, Wieża Eiffla i Luwr oraz obszary porośnięte trawą i drzewami. Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Paryża wraz z opisem jego architektonicznego dziedzictwa. (Tylko w językach francuskim i angielskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture). W zestawie pokryta płytkami podstawka w rozmiarze 4x32 z ozdobną plakietką z napisem „Paris. Sięgnij po kolekcję LEGO® Architecture Skyline, by odtworzyć najbardziej dynamiczne miasta świata. Zestawy z serii LEGO® Architecture stworzonej dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii oddają hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO. Zestaw zawiera ponad 694 klocki. Panorama ma ok. 22 cm wysokości, 28 cm szerokości i 11 cm głębokości.Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner