LEGO ARCHITECTURE 21034 Londyn
  • LEGO ARCHITECTURE 21034 Londyn
  • LEGO ARCHITECTURE 21034 Londyn
  • LEGO ARCHITECTURE 21034 Londyn
  • LEGO ARCHITECTURE 21034 Londyn
LEGO®

LEGO ARCHITECTURE 21034 Londyn

Kategoria: ARCHITECTURE
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 2
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
164,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

21034
18+
Wiek
Budynki
zainteresowania

LEGO ARCHITECTURE 21034 LondynTen szczegółowy model z klocków LEGO® jest hołdem dla architektonicznego bogactwa Londynu. W kolekcji LEGO Architecture Skyline znajdziesz modele, które będą doskonale prezentować się w domu i biurze.

Są przeznaczone dla wszystkich osób interesujących się podróżami, architekturą jako przejawem kultury, historią i projektowaniem. Wzajemne proporcje budowli z każdego zestawu odpowiadają rzeczywistości, a ich kolory są takie jak w naturze. W zestawie uwieczniono sylwetki Galerii Narodowej, Kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (Wieży Elżbiety) i mostu Tower Bridge. Uzupełnieniem całości jest ozdobna plakietka z napisem „London.Interpretacja panoramy Londynu z serii LEGO® Architecture.

Obejmuje Galerię Narodową, Kolumnę Nelsona, London Eye, Big Bena (Wieżę Elżbiety) i most Tower Bridge. Przezroczyste płytki podstawki reprezentują przepływającą przez Londyn Tamizę. Skrzydła mostu Tower Bridge unoszą się, robiąc drogę dla statków. Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Londynu wraz z opisem jego architektonicznego dziedzictwa (tylko po angielsku, tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture). Zawiera podstawkę podzieloną na 4x32 płytki, z ozdobną plakietką „London. Sięgnij po kolekcję LEGO® Architecture Skyline, by odtworzyć najpiękniejsze z miast świata. Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO. Zestaw zawiera ponad 460 klocków LEGO® i jest odpowiedni dla dzieci od 12 roku życia. Wymiary: ok. 15 cm wysokości, 28 cm szerokości i 8 cm głębokościBądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner