• LEGO Creator 3w1 Średniowieczny zamek 31120
  • LEGO Creator 3w1 Średniowieczny zamek 31120
  • LEGO Creator 3w1 Średniowieczny zamek 31120
LEGO®

LEGO Creator 3w1 Średniowieczny zamek 31120

Kategoria: CREATOR
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 3
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka już jutro


Sztuk
359,99 zł

31120
9+
Wiek
Budynki
zainteresowania
Urodziny
Okazje

LEGO Creator 3w1 Średniowieczny zamek 31120

Przenieś się w przeszłość i przeżyj niezapomniane chwile na średniowiecznym zamku. Strażnik na jednej z wież wypatrzył ziejącego ogniem smoka! Zamknij bramę, by nie dostał się do środka. Obróć młyn wodny, by napędzić kuźnię i wykuć miecze. Później możesz przebudować zamek na basztę z katapultą lub targ z więzieniem. W zestawach Creator 3 w 1 wybór należy do Ciebie!Dzieciom spodoba się podróż w czasie na niezwykle szczegółowy średniowieczny zamek z zestawu LEGO® Creator 3 w 1 31120.

Znajdą w nim wszystko, czego potrzeba do układania wciągających opowieści — piętrowy zamek z otwieraną bramą, młyn wodny, więzienie, salę tronową, trzy minifigurki, figurkę smoka, trzy kury i szczura. Zamek ma też zawiasy, więc można go rozłożyć z tyłu.Zabawki 3 w 1 pobudzają dziecięce pasjeTen zestaw LEGO Creator 3 w 1 daje kreatywnym dzieciom okazję do zbudowania trzech różnych modeli. Mogą zacząć od średniowiecznego zamku, a następnie przebudować go na basztę z katapultą lub zatłoczony targ z młynem wodnym, wieżą i więzieniem.Fantastyczny zestaw pobudzający dziecięcą wyobraźnięZabawki do budowania LEGO Creator 3 w 1 pozwalają dzieciom cieszyć się trzema różnymi modelami! Możliwości zabawy są nieograniczone, ponieważ każdy model można przebudować na coś innego. Do wyboru masz wiele niezwykłych propozycji z serii 3 w 1, w tym krokodyla, wesołe miasteczko i rakietę.

Zestaw konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 Średniowieczny zamek (31120) oczaruje kreatywne dzieci trzema modelami w jednym pudełku — do wyboru jest średniowieczny zamek, baszta i średniowieczny targ.

W zestawie znajdują się też trzy minifigurki, które urozmaicą nieustraszone zamkowe przygody dzieci: kowal i dwóch średniowiecznych strażników z imponującym uzbrojeniem. • Zamek ma dwie kondygnacje i zawiasy, dzięki którym rozkłada się z tyłu, umożliwiając zabawę na różne sposoby. Model wyposażony jest też w otwieraną bramę, kuźnię, młyn wodny, salę tronową i więzienie. • Do baszty dołączona jest działająca katapulta, a na średniowiecznym targu znajdziesz młyn wodny, wieżę strażniczą i więzienie. • Ten zestaw LEGO® Creator 3 w 1 z zamkiem liczy 1426 elementów i przyniesie mnóstwo satysfakcji z budowania wszystkim kreatywnym dziewięciolatkom i starszym dzieciom. To także świetny pomysł na prezent na urodziny lub pod choinkę. • Zabawkowy zamek dla dzieci ma ok. 26 cm wysokości, 31 cm szerokości i 28 cm głębokości — w sam raz, żeby się nim bawić albo postawić na honorowym miejscu w pokoju. • Poznaj nowe zestawy z serii LEGO® Creator 3 w 1 na 2021 rok: Przygoda w promie kosmicznym (31117) i Diabelski młyn (31119). • Po zakupie trzech sztuk trzy różne modele można połączyć ze sobą, by stworzyć jeden ogromny, imponujący zamek. • Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić. • Klocki do budowania LEGO® spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.


Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

LEGO CREATOR 31058 Potężne... LEGO CREATOR 31058 Potężne...
  • LEGO CREATOR 31058 Potężne dinozaury
  • LEGO CREATOR 31058 Potężne dinozaury
Kategoria: CREATOR

LEGO CREATOR 31058 Potężne dinozaury

Cena 54,88 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
LEGO CREATOR Majestatyczny tygrys 31129 LEGO CREATOR Majestatyczny tygrys 31129
  • LEGO CREATOR Majestatyczny tygrys 31129
  • LEGO CREATOR Majestatyczny tygrys 31129
  • LEGO CREATOR Majestatyczny tygrys 31129
Kategoria: CREATOR

LEGO CREATOR Majestatyczny tygrys 31129

Cena 169,90 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
paymnets-banner