LEGO®

LEGO ICONS Żonkile 40747

Kategoria: ICONS
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka jeszcze dziś
Sztuk
49,99 zł

40747

LEGO ICONS Żonkile 40747

Podaruj kwiaty, które będą trwać wiecznie, dzięki zestawowi LEGO® Żonkile (40747). Ten zestaw z czterema pastelowymi kwiatami to piękny upominek dla dzieci w wieku od ośmiu lat, a także dorosłych miłośników kwiatów. Bukiet do zbudowania zawiera dwa żółte i dwa białe żonkile, każdy z zielonymi łodygami i regulowanymi liśćmi, które można dowolnie ustawiać. Po zakończonym budowaniu można stworzyć z nich samodzielną ozdobę lub połączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć większy, kolorowy bukiet.

Kwiaty dla dziewczyny i chłopaka z klocków LEGO — pozwól miłośnikom kwiatów w wieku od 8 lat stworzyć bukiet kwiatów.

Delikatne sztuczne kwiaty — zestaw konstrukcyjny zawiera 4 kwiatki LEGO w delikatnych odcieniach żółci i bieli, z długimi zielonymi łodygami

Zdobądź umiejętności układania kwiatów — dzieci mogą stworzyć niepowtarzalne dekoracje kwiatowe.

Bukiet kwiatów LEGO — dziewczynki i chłopcy mogą łączyć żonkile z innymi zestawami sztucznych kwiatów LEGO aby stworzyć niestandardowe akcesoria na biurko.

Prezenty kwiatowe dla nastolatków — ten zestaw LEGO Creator sprawdzi się jako dekoracje do domu.

Prezent na specjalną okazję – ten zestaw LEGO to fajny prezent na Walentynki lub Dzień Matki, na rocznicę ślubu dla rodziców.

Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner