• LEGO CITY 60198 Pociąg towarowy
  • LEGO CITY 60198 Pociąg towarowy
  • LEGO CITY 60198 Pociąg towarowy
  • LEGO CITY 60198 Pociąg towarowy
LEGO®

LEGO CITY Pociąg towarowy 60198

Kategoria: CITY
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej

help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 2
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

654,90 zł

Produkt niedostępny

60198
6+
Wiek
Pociągi
zainteresowania

LEGO CITY 60198 POCIĄG TOWAROWYZaładuj towary na potężny pociąg z zestawu LEGO® City 60198 Pociąg towarowy i dostarcz je na czas.

Ten ciekawy pojazd z serii LEGO City wyposażony jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth, otwieraną kabinę maszynisty, wagon z obracanym i wysuwanym dźwigiem, wagon towarowy z dwoma kontenerami oraz wagon towarowy na drewno. W zestawie jest także wóz opancerzony z otwieranymi drzwiami oraz wózek widłowy z otwieraną klatką bezpieczeństwa i podnoszonymi widłami. Do tego fantastycznego zestawu LEGO dołączony jest okrągły tor składający się z 16 zakrzywionych i 16 prostych fragmentów, a także zwrotnica kolejowa z dźwignią, centrum zarządzania ruchem kolejowym z drabiną, dwie palety do zbudowania z banknotami, sztabki złota, skuter śnieżny oraz sześć minifigurek LEGO.

W zestawie sześć minifigurek LEGO®: czterech pracowników kolei, ochroniarz i złodziejaszek.Akcesoria: klucz, 12 sztabek złota, cztery banknoty, dwie palety do zbudowania, trzy kłody drewna i skuter śnieżny.Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner