LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096
  • LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096
  • LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096
  • LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096
  • LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096
  • LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096
LEGO®

LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096

Kategoria: TECHNIC
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie jeszcze dziś. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
709,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

42096
13+
Wiek
Pojazdy
zainteresowania
Urodziny
Okazje

LEGO Technic Porsche 911 RSR 42096Zbuduj arcydzieło inżynierii w zestawie LEGO® Technic 42096 Porsche 911 RSR.

Ta przygotowana we współpracy z firmą Porsche autentyczna replika przedstawia majestatyczny wygląd i ostrą sylwetkę supersamochodu z aerodynamicznymi elementami, takimi jak tylny spojler z mocowaniem w kształcie łabędziej szyi, duży dyfuzor z tyłu i specjalne lusterka boczne. Model wyposażony jest też w działającą, widoczną oś skrętną, niezależne zawieszenie oraz sześciocylindrowy silnik typu bokser z ruchomymi tłokami umieszczony przed tylną osią. W otwieranej kabinie natomiast znajduje się ekran radaru, działający układ kierowania, system gaszenia pożarów, a nawet mapa toru Laguna Seca nadrukowana na drzwiach od strony kierowcy. Czarne felgi ze szprychami, realistyczne lampy przednie i tylne, autentyczna, biało-czarna kolorystyka z czerwonymi akcentami oraz dekoracyjne naklejki dopełniają całości tego rewelacyjnego modelu LEGO Technic Porsche 911 RSR, który doskonale sprawdzi się jako ozdoba domu lub biura.

Po otwarciu drzwi zobaczysz kabinę pełną realistycznych detali, takich jak ekran radaru, działający układ kierowania, system gaszenia pożarów, a nawet mapa toru Laguna Seca nadrukowana na drzwiach od strony kierowcy.

Replika samochodu Porsche 911 RSR z mnóstwem autentycznych szczegółów, takich jak tylny spojler z mocowaniem w kształcie łabędziej szyi, duży dyfuzor z tyłu, aerodynamiczne lusterka boczne, czarne felgi ze szprychami oraz realistyczne lampy przednie i tylne. Model wyposażony jest też w szczegółową kabinę, działającą, widoczną oś skrętną, niezależne zawieszenie oraz sześciocylindrowy silnik typu bokser z ruchomymi tłokami umieszczony przed tylną osią.

Sześciocylindrowy silnik typu bokser ma ruchome tłoki.

Zestaw składa się z 1580 elementów. Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat. Zestawy LEGO® Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii. Porsche 911 RSR ma ok. 13 cm wysokości, 50 cm długości i 20 cm szerokości.

Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner