Lego Super Mario szop ulepszenie 71385
  • Lego Super Mario szop ulepszenie 71385
  • Lego Super Mario szop ulepszenie 71385
  • Lego Super Mario szop ulepszenie 71385
LEGO®

Lego Super Mario szop ulepszenie 71385

Kategoria: SUPER MARIO
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
34,10 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

71385
6+
Wiek
Klocki z gier
zainteresowania
Małe nagrody
Okazje

LEGO SUPER MARIO SZOP ULEPSZENIE 71385Zestaw Mario szop — dodatek daje figurce LEGO® Super Mario™ zupełnie nowe możliwości!

Przebierz figurkę LEGO® Mario™ w kostium (figurki nie ma w zestawie) i zobacz, jak będzie reagować na otoczenie. Gdy nią zakręcisz, przed podeptaniem wrogów dostaniesz dodatkowe monety. Dzięki kostiumowi LEGO® Super Mario™ może przeżyć zupełnie nowe przygody!

Zabawa figurką LEGO® Super Mario™ (brak w zestawie) może teraz być jeszcze ciekawsza,!

Interaktywny kostium z zestawu Mario szop — dodatek (71385) pozwala graczom zdobyć dodatkowe monety za wirowanie przed nadepnięciem na przeciwnika! To doskonały prezent dla kreatywnych dzieci, które mają już zestaw startowy Przygody z Mario (71360) z figurką LEGO Mario. Ciekawa aplikacja Budując zestaw, dzieci mogą skorzystać z dołączonych instrukcji lub bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario, która dodatkowo podsunie im wiele pomysłów na budowanie i zabawę oraz pozwoli bezpiecznie wymieniać się pomysłami z innymi dzieciakami. LEGO Mario bez granic Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario pozwalają bawić się w prawdziwym świecie z kultowym bohaterem gier Nintendo® i rozwijać kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wykorzystując zestaw startowy, zestawy rozszerzające i dodatki, fani mogą konstruować własne trudne poziomy i bawić się na nich w pojedynkę lub z przyjaciółmi i rodziną.

Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner