LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312
  • LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312
  • LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312
  • LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312
  • LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312
  • LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312
LEGO®

LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312

Kategoria: STAR WARS
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 3
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka w poniedziałek
Sztuk
239,99 zł

75312
9+
Wiek
Kosmos
zainteresowania

LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta 75312Zbuduj kultowy statek kosmiczny Boby Fetta i odgrywaj ekscytujące misje z Mandalorianinem!

Wskocz do kokpitu i wyrusz szukać nagród. Strzelaj klockami z miotacza, namierzaj cele obrotowymi działami wyposażonymi w dwa blastery i zamrażaj zdobycze w karbonicie. Wyląduj na planecie Tython i wykorzystaj transporter, aby przesunąć statek (lub wyeksponować go w pionowej pozycji lotu).

Fani serialu „Star Wars: Mandalorian mogą wyruszać na misje godne prawdziwych łowców nagród i brać udział w bitwach dzięki wspaniałemu modelowi LEGO® statku kosmicznego Boby Fetta z zestawu 75312.

Model ma uchwyt ułatwiający latanie, otwierany kokpit dla minifigurki LEGO, obrotowe skrzydła, dwa miotacze klocków i dwa obrotowe działa z podwójnymi blasterami (niestrzelające). Ten wysokiej jakości zestaw zawiera również uzbrojone minifigurki LEGO Boby Fetta i Mandalorianina, a także klocek imitujący karbonit, mieszczący się w schowku na pokładzie. Baw się lub ustaw na półce W komplecie jest też pojazd transportowy do przenoszenia statku. Transporter można również wykorzystać jako stojak, aby wyeksponować niesamowitą zabawkę konstrukcyjną w pionowej pozycji lotu. Zestaw zawiera proste instrukcje, więc nawet nowicjusze w świecie LEGO bez problemu złożą model. Galaktyka pełna zabawy Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen™. Seria LEGO Star Wars odniosła wielki sukces dzięki zestawom konstrukcyjnym, które doskonale sprawdzają się w roli prezentów dla fanów w każdym wieku.

Dzieci mogą odgrywać bitewne sceny z drugiego sezonu serialu „Star Wars: Mandalorian i wymyślać własne misje dla łowców nagród dzięki zbudowanemu z klocków LEGO®

Dwie minifigurki LEGO® w zestawie: Boba Fett z blasterem i Mandalorianin z karabinem blasterowym i włócznią z beskaru. W komplecie jest też klocek imitujący karbonit, który urozmaica kreatywną zabawę. • Statek kosmiczny ma uchwyt ułatwiający latanie, otwierany kokpit dla minifigurki LEGO®, obrotowe skrzydła, dwa miotacze klocków, dwa obrotowe działa z podwójnymi blasterami (niestrzelające) i schowek na karbonitowy klocek. • W komplecie jest również pojazd transportowy do przenoszenia statku podczas zabawy. Można go również wykorzystać jako stojak, aby ustawić model w pionowej pozycji lotu. • Ten zestaw konstrukcyjny doskonale nadaje się do zabawy w pojedynkę i w grupie. Będzie też świetnym prezentem urodzinowym, świątecznym lub bez okazji dla lubiących najnowsze trendy dzieci od dziewiątego roku życia. • Statek kosmiczny ma ok. 8 cm wysokości, 20 cm długości i 20 cm szerokości. Będzie imponującą ozdobą, którą Twój młody budowniczy zaskoczy znajomych. • Szukasz fantastycznej zabawki konstrukcyjnej dla nowicjusza w świecie LEGO®? Ten zestaw Star Wars™ liczy 593 elementy i zawiera szczegółowe instrukcje, aby dzieci mogły budować z pewnością siebie godną Jedi. • W naszej ofercie znajdzie się zestaw LEGO® Star Wars™ dla fanów w każdym wieku — nieważne, czy wolą odtwarzać słynne sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu budować modele, którymi można się później pochwalić. • Elementy LEGO® spełniają surowe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łączą się łatwo i mocno trzymają. • Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

LEGO STAR WARS Hełm Mandalorianina 75328 LEGO STAR WARS Hełm Mandalorianina 75328
  • LEGO STAR WARS Hełm Mandalorianina 75328
  • LEGO STAR WARS Hełm Mandalorianina 75328
  • LEGO STAR WARS Hełm Mandalorianina 75328
Kategoria: STAR WARS

LEGO STAR WARS Hełm Mandalorianina 75328

Cena 254,99 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
paymnets-banner