LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168
  • LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168
  • LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168
  • LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168
  • LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168
LEGO®

LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168

Kategoria: DISNEY
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej

help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 3
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

169,89 zł

Produkt niedostępny

41168
6+
Wiek
Dziewczynki
zainteresowania

LEGO Disney Frozen 2 Szkatułka na biżuterię 41168Zestaw LEGO® l Disney Frozen II 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy to idealny prezent dla miłośników filmów Disneya z serii „Kraina lodu”.

Dekoracyjna szkatułka dla dzieci inspirowana jest wyglądem lodowego pałacu Elsy i ozdobiona płatkami śniegu. Obrotowe podstawki sprawiają, że Elsa i Nokk — mityczny duch wody — obracają się wokół własnej osi. Sama szufladka zamykana jest na zamek, dzięki czemu w środku można bezpiecznie przechowywać biżuterię czy inne drobiazgi. Lusterko z kolei pozwala od razu przymierzyć biżuterię. Szkatułka z filmu „Kraina lodu” zawiera dwa pierścionki LEGO i dwie postacie z filmu: Elsę i Nokka.W zestawie minilaleczka Elsa i figurka LEGO® Nokka.

Szkatułka na biżuterię Elsy z zamykaną szufladką, lustrem, funkcją obracania Elsy i Nokka oraz dwoma pierścionkami LEGO®. Bezpiecznie przechowuj ulubioną biżuterię w szufladzie zamykanej na zamek. Ta piękna skrzyneczka na drobiazgi idealnie sprawdzi się jako prezent świąteczny lub urodzinowy dla miłośników filmów Disneya z serii „Kraina lodu”. Postacie Disneya można zdjąć i dodać do swojej kolekcji minifigurek i minilaleczek LEGO® Disney. Model ma ok. 23 cm wysokości, 15 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner