• LEGO CREATOR 31112 Dziki lew struś
  • LEGO CREATOR 31112 Dziki lew struś
LEGO®

LEGO CREATOR 31112 Dziki lew struś

Kategoria: CREATOR
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie jeszcze dziś. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 3
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
52,00 zł

31112
6+
Wiek
Zwierztka
zainteresowania

LEGO CREATOR 31112 DZIKI LEW STRUŚ

Przygotuj się na niezwykłe safari na sawannie! Grasuje tam straszliwy ryczący lew, który tropi ofiarę i konkuruje z nieznośnym sępem o smakowity kawałek żeber. Lwa możesz przerobić na szybkonogiego strusia, a gdy Ci się znudzi — zbudować potężnego guźca albo inne zwierzę. W tym cudownym zestawie 3 w 1 jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.Imponujący zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Dziki lew (31112) zabierze dzieci na poszukiwanie przygód w scenerii sawanny.

W pudełku znajdą klockowy model lwa z ruchomym ogonem, łapami, głową i szczękami, a także figurkę sępa i kawałek żeber, które mogą być inspiracją do opowiadania ciekawych historii. Zabawki inspirujące do pomysłowej zabawy Dzieci będą się świetnie bawić przy składaniu trzech różnych zabawek, które czekają w tym zestawie LEGO Creator 3 w 1. Mogą zbudować dzikiego lwa, przerobić go na ruchomego strusia, a potem na ruchomego guźca lub innego fajnego zwierzaka, który przyjdzie im do głowy. Sępem można bawić się z każdym z trzech modeli. Niewyczerpane źródło pomysłów Każdy zestaw LEGO Creator 3 w 1 pozwala zbudować trzy różne zabawki i jest zaproszeniem do fascynujących przygód! Pięknie wykonane modele, które można do woli przerabiać, są niekończącą się inspiracją do zabawy. W gamie niezwykłych zestawów 3 w 1 znajdziesz zwierzaki, pojazdy i budynki — wybierz coś dla siebie!Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

KLOCKI LEGO 31088 CREATOR Morskie stworzenia KLOCKI LEGO 31088 CREATOR Morskie stworzenia
  • KLOCKI LEGO 31088 CREATOR Morskie stworzenia
  • KLOCKI LEGO 31088 CREATOR Morskie stworzenia
  • KLOCKI LEGO 31088 CREATOR Morskie stworzenia
Kategoria: CREATOR

LEGO CREATOR Morskie stworzenia 31088

Cena 52,60 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
paymnets-banner