• LEGO Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293
  • LEGO Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293
  • LEGO Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293
LEGO®

LEGO Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293

Kategoria: CREATOR EXPERT
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 2
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Złóż zamówienie w ciągu:
h m s
Wysyłka już jutro
Sztuk
437,89 zł

10293
18+
Wiek
Okolicznościowe
zainteresowania
Za dobre zachowanie
Okazje

LEGO Creator Expert Wizyta Świętego Mikołaja 10293Marzą Ci się idealne święta?

Model do budowania LEGO® Wizyta Świętego Mikołaja (10293) może być idealnym rozpoczęciem tego wyjątkowego okresu. Ten pełen ciepła projekt pozwoli miło spędzić czas dorosłym i całym rodzinom. Zbuduj kunsztowny model bożonarodzeniowego domu, który cieszy oko mnóstwem detali i świetnie nadaje się na ozdobę wnętrza.

Model zbudowany na tradycji

Czy uda Ci się wypatrzyć wszystkie szczegóły, które decydują o wyjątkowości Wigilii? Jest tam talerz ciasteczek, mleko i miejsce przy stole dla Świętego Mikołaja, a na kominku zobaczysz dwie skarpety na prezenty. Wnętrze także zostało odtworzone z dbałością o detale. W zestawie jest nawet choinka ze światełkami, które zaświecą się, gdy naciśniesz lekko czubek. Uzupełnieniem tej radosnej scenki są dodatki w rodzaju prezentów, skrzynki na listy i klockowych gałęzi pod „ośnieżonym dachem.

Zachwycający świąteczny projekt konstrukcyjny

Wizyta Świętego Mikołaja to część kolekcji zestawów LEGO, które ukazują zimową wiejską scenerię — modeli dla dorosłych, które nawiązują do tematyki świąt. Sięgnij po zestaw konstrukcyjny LEGO® Wizyta Świętego Mikołaja (10293) i poczuj magię Bożego Narodzenia. Uroczy domek jest tradycyjnie przygotowany na odwiedziny Świętego Mikołaja i może być piękną ozdobą pokoju. W komplecie są cztery minifigurki — tata, mama, dziewczynka i Święty Mikołaj, więc można budować niezliczone świąteczne scenki. Można nawet zobaczyć, jak Święty Mikołaj opuszcza się przez wielki komin prosto do kominka! Wypatrywanie wszystkich świątecznych detali misternego wnętrza będzie miłą rozrywką. Jest tam talerz ciasteczek i mleko dla Świętego Mikołaja, na kominku zobaczysz skarpety, a po całym domu są poukrywane prezenty. Model wygląda doskonale z każdej strony — trudno o lepszą sezonową ozdobę. W kuchni jest nawet piękny mikser zbudowany z klocków. Spraw, by Twoja świąteczna scenka nabrała blasku. W choince jest świecący klocek, który zaświeci się po naciśnięciu jej czubka (bateria w komplecie). Brakuje Ci pomysłu na świąteczne prezenty? Ten zestaw konstrukcyjny to doskonała pozycja dla fanów klocków LEGO® oraz dorosłych i całych rodzin lubiących modele, które mogą również posłużyć za ozdobę. Ten kolekcjonerski świąteczny domek ma ok. 19 cm wysokości, 27 cm szerokości i 16 cm głębokości. Tylną część dachu można odsunąć na zewnątrz, co pozwala sięgnąć do sypialni na piętrze. Ten kolekcjonerski zestaw LEGO® ze świątecznym domkiem jest częścią gamy modeli konstrukcyjnych, które ukazują zimową wiejską scenerię i są przeznaczone specjalnie dla dorosłych miłośników budowania. Elementy konstrukcyjne LEGO® powstają z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu wszystkie klocki mają jednolity wygląd, pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Elementy LEGO® powstają z myślą o bezpieczeństwie i jakości. Rygorystycznie testujemy wszystkie z nich, by mieć pewność, że każdy model jest równie solidny co piękny.

Bądź pierwszym który napisze recenzję

Zobacz także

LEGO Creator Expert Posterunek Policji 10278 LEGO Creator Expert Posterunek Policji 10278
  • LEGO Creator Expert Posterunek Policji 10278
  • LEGO Creator Expert Posterunek Policji 10278
  • LEGO Creator Expert Posterunek Policji 10278
Kategoria: CREATOR EXPERT

LEGO Creator Expert Posterunek Policji 10278

Cena 949,99 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
Plac Zgromadzeń Plac Zgromadzeń
  • Plac Zgromadzeń
  • LEGO Creator Expert Plac Zgromadzeń 10255
Kategoria: CREATOR EXPERT

LEGO Creator Expert Plac Zgromadzeń 10255

Cena 1 199,90 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
LEGO Creator Expert Vespa 125 10298 LEGO Creator Expert Vespa 125 10298
  • LEGO Creator Expert Vespa 125 10298
  • LEGO Creator Expert Vespa 125 10298
  • LEGO Creator Expert Vespa 125 10298
Kategoria: CREATOR EXPERT

LEGO Creator Expert Vespa 125 10298

Cena 333,99 zł
Sztuk
Wysyłka: Jak najszybciej
0
ocen
paymnets-banner