LEGO CITY Furgonetka z lodami i deskorolką 60253
  • LEGO CITY Furgonetka z lodami i deskorolką 60253
  • LEGO CITY Furgonetka z lodami i deskorolką 60253
  • LEGO CITY Furgonetka z lodami i deskorolką 60253
  • LEGO CITY Furgonetka z lodami i deskorolką 60253
LEGO®

LEGO CITY Furgonetka z lodami i deskorolką 60253

Kategoria: CITY
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej

help_outline Zapytaj o produkt
Limit: 6
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

61,90 zł

Produkt niedostępny

60253
6+
Wiek
Pojazdy
zainteresowania

LEGO CITY FURGONETKA Z LODAMI I DESKOROLKĄ 60253Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami (60253) pozwoli dzieciom stać się bohaterami dnia codziennego. Serwowanie minifigurkom zimnych lodów w skwarny dzień to naprawdę chwalebny czyn!

Minifigurka sprzedawczyni może serwować lody z wnętrza furgonetki lub prowadzić pojazd. Do tego w komplecie jest też jej klient z deskorolką i uroczym psem, wiec samodzielna zabawa w odgrywanie ról będzie jeszcze ciekawsza. Rewelacyjny zestaw do budowania dla dzieci W pudełku znajdziesz instrukcje budowania zestawu LEGO City Furgonetka z lodami. Możesz też skorzystać z internetowej funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Modele superpojazdów LEGO City dla dzieci Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pozwalają dzieciom przyjrzeć się z bliska ulubionym pojazdom oraz maszynom, które poruszają się po lądzie, po wodzie i w powietrzu. Realistyczne zabawki konstrukcyjne inspirują do pomysłowej zabawy, która w wesoły i emocjonujący sposób odzwierciedla prawdziwe życie.

Znasz malucha, który uwielbia kupować lody na ulicy?

Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami przywodzi na myśl słoneczne, letnie dni, inspirując dzieci do kreatywnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach.Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner