Interaktywne rękawice bohatera Psi Patrol CHASE
  • Interaktywne rękawice bohatera Psi Patrol CHASE
  • Interaktywne rękawice bohatera Psi Patrol CHASE
  • Interaktywne rękawice bohatera Psi Patrol CHASE
Spin Master

Interaktywne rękawice bohatera Psi Patrol CHASE

Kategoria: SPIN MASTER®
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
69,90 zł

6060446
1,5+
Wiek
3-5 Lat
zainteresowania

INTERAKTYWNE RĘKAWICE BOHATERA PSI PATROL CHASEOżyw emocje związane z filmem Psi Patrol dzięki zestawowi Bohaterskie Łapy Chase'a!

Te super miękkie pluszowe łapki wydają osiem dźwięków znanych z dużego ekranu. Wsuń dłonie w łapy Chase'a i przygotuj się na akcję z Psim Patrolem! Poruszaj rękoma, aby włączać ekscytujące efekty dźwiękowe. Przesuwaj nimi i machaj, żeby słyszeć jeszcze więcej dźwięków! To naprawdę świetna zabawa! Użyj swojej wyobraźni, aby tworzyć własne historie z pomocą bohaterskich łap. Są na tyle duże, że każdy członek rodziny będzie się mógł nimi cieszyć! Ta aktywowana ruchem zabawka Psiego Patrolu to świetny prezent dla dzieci i doskonały dodatek do kolekcji. Aby bawić się jeszcze lepiej, poszukaj Marshalla czy zestawu ratunkowego Chase'a (każdy sprzedawany osobno). Załóż bohaterskie łapy i poczuj się, jak swój ulubiony szczeniak z Psiego Patrolu!Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner