MATCHBOX SAMOCHODZIK 2006 VW GOLF V GTI
  • MATCHBOX SAMOCHODZIK 2006 VW GOLF V GTI
Matchbox

MATCHBOX SAMOCHODZIK 2006 VW GOLF V GTI

Kategoria: MATCHBOX®
0
ocen
Wysyłka: Jak najszybciej
help_outline Zapytaj o produkt
Wybierz dostawę One Kurier by mieć zamówienie już w następnym dniu roboczym. (Dotyczy wybranych miast)
Limit: 1
help_outline

Aby dać możliwość zakupu jak najwiekszej liczbie miłośników, ograniczyliśmy liczbę sztuk produktu na jednego kupującego. Jeśli limit został osiągnięty poprzednio, Twoje zamówienie może zostać anulowane.

Sztuk
8,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

HFH51
4+
Wiek
Pojazdy
zainteresowania

Samochody kolekcjonerskie Matchbox to doskonale wykonane modele klasycznych pojazdów w skali 1:64. Każdy pojazd ma wyjątkowo realistyczne detale i specjalne obracające się koła, przypominające prawdziwe opony. W niektórych modelach są ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi. Świetnie sprawdzą się jako ozdoba kolekcji lub okazja do świetnej zabawy. Zebranie ich wszystkich sprawi radość wielbicielom motoryzacji od 3 roku życia. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Mogą nie pasować do niektórych zestawów Matchbox. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Matchbox zachęca do wybierania mniej uczęszczanych ścieżek, odkrywania świata i poszukiwania przygód w najmniej oczekiwanych miejscach.

Pieczołowicie odwzorowane detale i styl sprawiają, że pojazdy Matchbox są jedyne w swoim rodzaju. Wśród realistycznych szczegółów są dekoracje oraz składające się z 2 elementów obracające się koła, przypominające prawdziwe opony.

W niektórych modelach (ale nie wszystkich) można znaleźć ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi, maska lub bagażnik.

Ta bogata kolekcja świetnie ukazuje różnorodność aut z całego świata.

Samochody kolekcjonerskie Matchbox świetnie nadają się na prezent dla wielbicieli motoryzacji od 3 roku życia, a także dla dorosłych kolekcjonerów!

9ab2280fe6562809737766949291a291.jpg
Bądź pierwszym który napisze recenzję
paymnets-banner